Hinnakiri

SirliAron 10 15 - Hinnakiri

SIRLI ARON PHOTOGRAPHY  HINNAKIRI 

Hea külastaja! Siit lehelt leiad 2023 kehtiva hinnakirja Tallinnas ja selle lähiümbruses toimuvatele sessioonidele. Kui broneering või kokkulepe on tehtud enne 2023 hinnakirja avalikustamist, kehtib sessioonile varasem hinnakiri.

    Väljaspool Tallinnat pildistades lisandub hindadele transporditasu algusega Laagrist.

PÜSIKLIENDI SOODUSTUS- alates kolmandast sessioonist kehtib igale järgnevale sessioonile 10% püsikliendisoodustus (v.a pulmad).  Soodustus ei laiene eripakkumistele.

Kui vajad abi sobiva paketi leidmiseks või soovid eripaketti, siis võta julgelt minuga ühendust aron.sirli@gmail.com. Vastan meeleldi kõikidele tekkivatele küsimustele.

Uutele broneeringutele palun aja broneerimiseks tasuda ettemaksu, mis on tagastamatu kui aeg tühistatakse kliendi poolt. Sessiooniaja muutmisel vähemalt 48h enne kokkulepitud sessiooniaega jääb ettemaks uue sessiooni ettemaksuks. Ettemaksu suurus sõltub paketist, aga enamus sessioonide puhul jääb vahemikku 20-35EUR.

PS! Piltide töötlemise aeg on 2-4 nädalat, olenevalt hooajast.

Kõik fotod saab klient töödeldud kujul. Töötlemata RAW faile kliendile ei anta.

 

Kontakt:

    • E-mail: aron.sirli@gmail.com
    • Tel: +372 566 61345

 

 

 

 

Perepildid2 copy hinnakiri copy - Hinnakiri

Perepildid oues hinnakiri copy - Hinnakiri

Beebiootus HINNAKIRI copy scaled - HinnakiriBeebiootus OUES HINNAKIRI copy - HinnakiriVastsundinud hinnakiri copy 1 scaled - Hinnakiri