Vastsündinud

Otsid fotograafi Tallinnas või Harjumaal, kes teeks pildid teie pere kõige pisemast? Minu jaoks on suur au, kui saan Teie vastsündinut pildistada ning teen seda kogu hinge ja pühendumusega. Nad on ju nii pisikesed vaid korraks ning see on väärt jäädvustamist 🙂 parim aeg imikute pildistamiseks on esimese 2 elunädala jooksul, mil nad enamasti magavad. Pilte teen nii kliendi kodus kui stuudios, vastavalt teie eelistustele. Kodus pildistades võtan kaasa valgustuse, korvid, tekikesed, pleedid, taustakangad, kott-tooli ning muu vajaliku, et pildid õnnestuksid.

Peale sessiooni broneerimist saadan vastsündinu pildistamise meelespea, kus kirjeldan täpsemalt, kuidas pildistan ja kuidas sessiooniks valmistuda.

Teravama ja täismõõdus pildi nägemiseks tuleb pildil klikkida.

Tags: vastsündinu fotosessioon, imiku pildistamine, beebipildid, pere, perekond, perepildid, Tallinn, Harjumaa, lastefoto, beebipildid, perefotograaf, fotograaf, pildistamine Tallinnas, pildistamine kodus, lastefotograaf, pere fotosessioon, fotosessioon,  perepildistamine, beebisessioon, lapsed